Uzsūtītā indeve veselībai (1. daļa)

Svešu enerģētisko iedarbību diezgan asi izjūt praktiski visi cilvēki neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Ļaunums, kas uz mūsu Zemes ir īslaicīgs, izdzīvo tikai uz tā rēķina, ka ar savu ietekmi aptver pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu. Tāpēc cilvēki, kas apzināti vai nejauši nokļuvuši melno enerģiju ietekmē, spiesti pastāvīgi izplatīt ļaunuma vīrusu, speciāli vai neapzināti kaitējot citiem.

 

Kaites uzsūtīšanas un uztveršanas procesa laikā notiek ne tikai vienkārši svešas enerģijas iekļūšana mūsu smalkajos laukos. Kaiti var uzsūtīt vienādi, bet tās uzsūtīšanas rezultāts būs dažāds. Kāpēc notiek tik dīvaina reakcija? Atbilde meklējama mūsu smalkā ķermeņa un psihes funkcionēšanas īpatnībās.

Ļauna acs – izplatīta ietekme, kas virzīta uz ēteriskā ķermeņa darba destabilizāciju kopumā. Šo negatīvo enerģētisko stāvokli var “saķert” vienalga kur: transportā, tirgū, viesos, slimnīcā utt. Visbiežāk noskaušana mums pielīp citu cilvēku neuzmanīgas uzvedības un neapzinātas ietekmes rezultātā. Var gadīties tā, ka cilvēkam ir vienkārši slikts noskaņojums, bet mēs esam viņu aizskāruši ar vārdu vai roku, sagādājot papildus sāpes. Viņa atbildes reakcija visbiežāk ir kā nepatīkams novēlējums mums, iekļūst mūsu aurā, radot mūsu un cilvēka starpā negatīvu saikni. Cilvēks vienkārši pieprasa no mums daļu mūsu spēka, mēģinot uz tā rēķina uzlabot savu stāvokli. Mēs varam pat nezināt, ka viņam vajadzīga palīdzība, vēl jo vairāk tāpēc, ka viņš mums ir svešs. Ar spēku ielaužoties mūsu laukā, cilvēks izmaina mūsu smalkās būtības struktūru, un rodas mums negatīva piesaiste. Domās atgriežoties pie notikušā, pie apvainojuma, mēs arvien vairāk un vairāk barojam šo saikni, padarām cilvēku stiprāku, bet paši kļūstam daudz vārgāki un aizkaitināmi. Nav brīnums, ka ar laiku arī mūsu noskaņojums var izmainīties uz slikto pusi, mēs arī sākam neadekvāti reaģēt uz ārējiem stimuliem un nejaušībām. Šādā veidā jebkurš cilvēks var neapzināti kaitēt citiem, tāpat kā savulaik ļaunu nodarīja viņam. Ļaunums turpina izplatīties…

Slimība ir daudz sarežģītāka ļaunuma iedarbība. Tā ir virzīta uz mūsu smalko lauku enerģētiskajiem centriem. To pamanīt ir krietni sarežģītāk, un izdarīt arī. Šī negatīvā ietekme kā čūska ierāpo mūsu ēteriskajā ķermenī, neko neizmainot no ārpuses. Savu graujošo darbību slimība veic smalko struktūru iekšienē, darot to ļoti lēnām, pakāpeniski, atņemot cilvēkam viņam nepieciešamās īpašības un iespējas.

Jāuzsver, ka pretēji atšķirīgajam uzskatam, indevi noteikti izdarījis viens cilvēks ar mērķi iedarboties uz otru. “Nejaušu” slimību nav. Cita lieta, ka pašlaik ļoti daudzi cilvēki ir apveltīti ar necilām maģiskajām spējām, kas izpaužas tikai ekstremāli izrādītu emociju stāvoklī. Lūk, tādi “maģijas neprašas” arī sastāda lielāko daļu negatīvās iedarbības “ražotāju” uz energocentriem. Neraugoties uz neprofesionālo vājumu un ietekmi, tādi cilvēki, īpaši, ja jūtas kā dzīves pabērni, arī spējīgi radīt ļoti daudz ļaunuma. Turklāt cilvēks bieži vien pat nedomā par to, ka ar savām emocijām un rīcību viņš citiem kaitē, viņš vienkārši dzīvo pēc sava prāta, cenšoties domās atriebties katram, kurš tā vai citādi nostājas viņam ceļā. Tā kā viņa domām ir spēja iemiesoties, tad mentālās atriebības rezultāti vienmēr izpaužas fiziskajā plānā. Interesanti, ka tādiem cilvēkiem nereti pēc tam, kad viņu oponentam gadījušās nepatikšanas, patīk runāt par Dieva sodu, par to, ka pasaulē ir liktenis utt.

Lūk, tipisks tādas ietekmes piemērs. Pieņemsim, ka jūs, nesot lielgabarīta mantu, aizķērāt kaimiņu durvis, kas apsistas ar mākslīgo ādu. Jūsu atvainošanās ir neizmērojama, bet cilvēks atsakās to uzklausīt un noraida jūsu piedāvāto kompensāciju, kuras pietiktu jaunam apšuvumam. Viņš sāk apgalvot, ka jūs jau sen esat viņam apnicis ar savu trokšņošanu vakaros, ka viņu nomoka tāda dzīvošana kaimiņos ar jums, un vispār Dievs visu redz un gan jau jūs savā dzīvē vēl pamocīsieties par viņam nodarīto ļaunumu (jums visbiežāk gribas uzzināt, par kādu ļaunumu, jo jūs ar kaimiņu satiekaties un sasveicinieties tikai reizi nedēļā). Pēc kāda laika jums patiešām nākas risināt kaut kādas nopietnas problēmas (parasti tas saistīts ar remontu vai kanalizāciju, elektrību), un kaimiņš noteikti uzzinās par to. Izpētījis jūsu stāvokli, viņš var vienkārši berzēt rokas un pasacīt savai sievai, ka beidzot Dievs sodījis pēc nopelniem viņa pāridarītāju. Ja tomēr jūsu kaimiņš ir cilvēks, ko dzīve īpaši piespiedusi, tad šādas lietas viņš pateiks jums acīs. Tiesa, tā, ko viņš uzskata par Dieva dusmām pret jums, ir tikai viņa paša negatīvā ietekme ļaunas acs vai slimības veidā. Ietekmes veids un pakāpe ir atkarīga no tā, cik stipri un ilgi viņš domās pārdzīvojis savām durvīm nodarīto zaudējumu un cik spēcīgi un ar kādu emocionālo sasprindzinājumu viņš vēlējis jums visādu ļaunumu (“Kaut tev slikti!..”, “Kaut tevi!..”).

Dabiski, ka emocijām negatīvas iedarbības gadījumā ir galvenā loma gan tam, kas uzsūtījis kaiti, gan arī “objektam”. Jo emocionālākas savās izpausmēs abas puses konflikta laikā, jo nestabilāki ir viņu smalkie ķermeņi. “Uzsūtītāju” tas padara agresīvāku, bet upuri – izmisušāku un padevīgāku svešai ietekmei.  Dažkārt pat tikai nepatika pret zināmu cilvēku tik ļoti sašķoba mūsu ēterisko daļu, ka aura šī subjekta klātbūtnē vienkārši nav spējīga aizsargāties no ārējiem uzbrukumiem.

Atcerieties mūsu attieksmi pret čigāniem! Lielākoties tās ir pretīgi nicinošas bailes, no ēteriskā ķermeņa viedokļa, ļoti sliktas jūtas. Šādā emocionālā situācijā iedarbināti galvenie energocentri, kas saistīti ar mūsu spēju pretoties ārējai pasaulei: dzīvotspējas centrs (bailes; izvietots mugurkaula astes rajonā) un energoregulācijas centrs (nicinājums; atrodas mazliet virs nabas). Vai jārunā par to, kas ir sakāve un kas noved pie tā, ka jebkurš čigānam līdzīgs cilvēks viegli jūs ietekmē – apmāns, uzsūtītas slimības, briesmīgi nostāsti… Patiesībā čigānu vidū nav nemaz tik daudz īstu magu, daudz vairāk ir krāpnieku, kuri izmanto mūsu emocijas. Iedomājieties, cik lielā mērā, ieraugot čigānieti, jūs pavājināt savu lauku, un padomājiet: vai viņai spēcīgi jāiedarbojas, lai iebiedētu jūs? Nē! Jūs un jūsu ķermenis esat gatavi uzņemt ļaunumu, kura nepavisam nav! Čigāniete savukārt var izdarīt tikai vieglu mājienu uz jūsu grūtībām, bet jūsu trīs šaudīgās čakras uztver šo muldēšanu kā norādījumu darbībai – uzsūtītā liga sāk savu darbu. Taču tā nav uzsūtītā kaite, tā ir jūsu pašu radīta programma, tas ir “jūsu roku”, jūsu domu darbs. Deviņos gadījumos no desmit čigāniem vienkārši vajadzīga nauda, bet mūsu darīšanas un mūsu stāvoklis viņus neskar un tāpēc jo mazāk viņi cenšas uzsūtīt mums kādu kaiti (un arī 90 procentiem čigānu tam nav spēju!). Un tikai mēs paši – mēs paši iedarbinām programmas, kas vēlāk tiek nosauktas par “čigānu lāstiem”.

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: