Uzsūtītā indeve veselībai (3.daļa)

Nākamā negatīvās ietekmes grupa uz veselību ir izsūtītā kaite kuņģa un zarnu traktam. Visbiežāk to dara skaudīgi cilvēki, kas jūs nevar ciest. Dabiski, ka visvieglākais ceļš, kā šāda veida ligai iekļūt mūsu organismā, ir ēdiens un dzēriens. Šādas kaites izraisa kuņģa, aknu vai zarnu trakta slimības. Kaiti var uzsūtīt, aprunājot pārtikas produktus, ūdeni, dzērienus vai alkoholu (tas pašlaik ir visizplatītākais).

Slimības izpausmes ir atkarīgas no tā, kādi produkti bija tieši aprunāti. Produkti, kuru šķelšanās un sagremošana sākas galvenokārt gremošanas trakta sākumdaļā (mutes dobumā), izraisa kuņģa vai mutes dobuma slimības. Pie tādiem produktiem pirmām kārtām pieskaitāmi viegli asimilējamie ogļhidrāti – cukurs, ievārījums, maize un citi miltu izstrādājumi. Kuņģa traucējumus izraisa aprunātie gaļas un piena produkti (bet ne skābpiena). Tie ilgu laiku uzturas kuņģī un tur izraisa vislielāko postošo darbību. Trekni un skābpiena produkti, būdami negatīvās ietekmes pavadoņi, ietekmē aknas, žultspūsli un liesu. Praktiski jebkura barība var traucē tievās zarnas darbību, tomēr tāds stāvoklis praksē sastopams ļoti reti: postošās enerģijas uzsūcas organismā daudz ātrākās šķelšanās stadijās. Produkti, kas satur daudz šķiedrvielas, biežāk izraisa resnās zarnas un īpaši bieži taisnās zarnas traucējumus. Uzsūtītā kaite veselībai uz taisnās zarnas parādās hemoroja veidā. Pie tādiem produktiem bez pārējiem pieskaitāmi dārzeņi un augļi – kāposti, burkāni, āboli, dažādas sulas (īpaši ar augstu mīksto vielu saturu).

Alkohols un to saturošie dzērieni ietekmē ne tikai gremošanas sistēmu, bet arī visu organismu, tāpēc to ļoti plaši izmanto kā līdzekli, lai uzsūtītu nelāgu slimību. Pirmkārt, alkohols ķermenī atslēdz kontroles sistēmas, vienādi ātri fiziskajā un ēteriskajā ķermenī, – uzsūtītā slimība, iekļūstot cilvēkā, nesastop kaut cik jūtamu pretestību. Otrkārt, alkohols uzsūcas asinīs praktiski bez izmaiņām (pirmajā etapā, līdz aknu pārstrādes sākumam), tāpēc lieliski saglabā tam ierakstīto negatīvo informāciju. Treškārt, alkohola un tā apmaiņas produktu utilizācija notiek aknās, kas ir ļoti nozīmīgs orgāns gremošanas traktam un ķermeņa attīrīšanas sistēmai. Ja ir traumētas aknas, tad viss mūsu organisms ar pūlēm atbrīvojas no toksīniem un šlakvielām, bet uzsūtītajai ligai to vien tik vajag: fiziskie netīrumi aurā veido sastinguma parādības un otrādi. Aknu atslēgšana no kopējā virpuļa izraisa ne tikai slimības, bet arī ievērojami ietekmē psihi – cilvēks kļūst agresīvas, straujš, nikns. Tādas rakstura īpašības upurim palīdz pašam nokļūt nepatīkamās situācijās, bet kaitei dod lielākas iespējas izplatīt savus negatīvus (pēc enerģētiskās infekcijas noteikumiem).

Lai traucētu gremošanas darbu, uzsūtītās kaites iekļūšana organismā notiek vēdera un enerģētiskā centra līmenī. Turklāt tiek traumēta auras struktūra, kas ir atbildīga par enerģijas uzkrāšanos un pārstrādi. Cilvēks kļūst nevadāms, viņa emocijas sit augstu vilni, bieži vien uz sīkām problēmām viņš reaģē kā uz dzīves kataklizmām, bet nopietnus notikumus palaiž gar ausīm. Nereti no tādas kaites apmāts cilvēks ir žultains, pārmērīgi darbīgs, visiem dod padomus un ļoti apvainojas, ja viņu neuzklausa.

Par galvenajām slimībām, ko uzsūtītā indeve izraisa kuņģa un zarnu traktā, var uzsūtīt gastrītu ar pazeminātu kuņģa sulas skābumu, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnu čūlas, hronisko pankreatītu, holecistītu.

Gremošanas trakta slimību, ko izraisījušas negatīvās ārējās iedarbības, atšķirības no parastām saslimšanām ir šādas: straujš negaidīts sākums (nevis biežas vieglas lēkmes), ievērojama atkarība no slimnieka stāvokļa (panervozēja – slimība saasinājās), neatlaidīga pretošanās medikamentozai terapijai. Nereti sākušos slimību pirmās pazīmes parādās jau pirmajās dienās vai stundās pēc aprunātās barības uzņemšanas. Tās ātri pāriet bez jelkādas ārstēšanas, neatstājot aiz sevis praktiski nekādas pēdas. Un tikai pēc kāda laika cilvēks ievēro, ka viņa gremošanas trakts strādā kaut kā neparasti, ar nepatīkamiem pārtraukumiem. Šie traucējumi ir gandrīz nejūtami, nerada īpašas ciešanas vai sāpju sajūtu, bet pēc tam pēkšņi seko spēcīga ļēkme… Par gremošanas orgānu uzsūtīto likstu vissarežģītākajām komplikācijām taisnīgi tiek uzskatītas vēža slimības, aknu ciroze, akmeņu veidošanās žultspūslī, stipra asiņošana hemoroīdu gadījumā, barības uzsūkšanās traucējumi tievajā un resnajā zarnā, operatīvā iejaukšanās, pēc kuras  cilvēks nespēj pilnvērtīgi ēst un dzīvot.

Uzsūtītās kaites, kas virzītas uz elpošanas orgānu darba traucējumiem, nokļūst organismā ar gaisu, caur saskarsmes čakru, kas izvietojusies kakla līmenī. Pie slimībām, ko izraisa tāda negatīva iedarbība, pieskaitāmi hroniskie faringīti un laringīti, hroniskais bronhīts un, protams, bronhiālā astma. Šāi negatīvās ietekmes veidi tiek izdarīti “uz vēju” un “uz dūmiem”, tas ir, mags vai burvis noteiktos apstākļos, izdarot kaut kādas darbības, saka vārdus vējam vai dūmiem, kas virzās uz upura dzīvesvietas pusi. Šajā nolūkā tiek izmantoti ceļa putekļi no upura pēdas, dažādas aprunāto smaržvielu kombinācijas, noteiktā stundā aprunātas smaržas vai tualetes ūdens.

Dabiski, ka tāda veida kaites galvenais mērķis ir atņemt cilvēkam to spēku, ko mēs ieelpojam ar gaisu. Sadzīviskā līmenī tāda negatīvā iedarbība izpaužas kā vajadzīgo kontaktu trūkums, laika izjūtas traucējumi, neprasme uzklausīt citus cilvēkus un izprast viņu problēmas.

Nelāgās likstas iedarbība uz cilvēku var sākties ar banālām iesnām, kas ar laiku pāries hroniskā formā. Pocess var sākties arī kā viegla saaukstēšanās, bet jau no paša sākuma upuris sāk just, ka parastā saaukstēšanās norisinās īpaši, ievelkas un, pats galvenais, procesā pārāk ātri un uz ilgu laiku iesaistās plaušas – parādās neatlaidīgs un nepārejošs klepus (biežāk kā ieklepošanās bez mitriem izdalījumiem), krūtis “aizliek ciet”, kaut arī nav izteiktas temperatūras reakcijas (dažkārt ķermeņa temperatūra nedaudz paaugstinās). Liekas, ka saaukstēšanās jau sen pārgājusi, bet klepus un apgrūtināta elpošana palikusi. Vēl kāda zīmīga uzsūtīta lāsta īpatnība uz elpošanas orgāniem – biežas nopūtas. Upurim rodas iespaids, ka nepietiek gaisa, un, ja ieelpos dziļāk, tad cilvēka stāvoklis ievērojami uzlabosies. Diemžēl ievērojama uzlabošanās nav, bet pieradums smagi nopūsties kļūst pastāvīgs.

Nelāgas kaites ilgās iedarbības un slimības dēļ plaušās notiek visdažādākās nepatikšanas, kas padara cilvēka stāvokli arvien grūtāku. Pie tām pieskaitāmas: plaušu audu elastības pazemināšanās, nomainot tos ar saistaudiem, “neelpojošu” perēkļu veidojumi plaušās un, protams, ļaundabīgie audzēji. Bez plaušām šādā situācijā (kaut arī samērā vēlā stadijā) cieš sirds un asinsvadi, kas vēl vairāk pasliktina slimnieka stāvokli.

Uzsūtītās likstas, kas skar galvas smadzenes un attiecīgi čakru “Trešā acs”, sastopamas ārkārtīgi reti, jo to  “izgatavošana” prasa izcilu profesionālo sagatavotību un lielu pieredzi. Lai šāda negatīva iedarbība apmestos jūsu aurā, ļaunam cilvēkam nekas nav jādara fiziskā plānā – pietiek tikai prasmīgi un laikus padomāt par to, ko viņš grib. Negatīvs apmetas jūsu smalkajā ķermenī, ko vada vienīgi maga vai kaites uzsūtītāja domas. Pēc savas būtības sliktā kaite vairāk atgādina programmējošu ietekmi un iedarbojas pirmām kārtām uz spēju atcerēties un analizēt notikumus un informāciju, kā arī kopumā uz psihisko sfēru. Tomēr, iedarbojoties tādā veidā, nereti tiek traumētas fiziskās struktūras, par kurām atbild energocentrs “Trešā acs”. Visbiežāk uzsūtītā slimība skar hipofīzi (hormonu izstrādes traucējumi galvas smadzenēs un citos dziedzeros), smadzenītes (kustību koordinācijas un gaitas traucējumi), smadzeņu garozu un galvas smadzeņu asinsvadu tīklu (insults un ateroskleroze).

Redzošie cilvēki saka, ka galvas enerģētiskā centra skaršanas gadījumā pirmā uzsūtītās kaites pazīme ir tumšs veidojums ķetnas vai cepures naga izskatā, kas nokarājas virs cilvēka galvas. To ļoti labi raksturo pašreizējie teicieni “jumts aizbraucis” vai “iztecējušas smadzenes”. Tāda aina rodas tāpēc, ka “Trešās acs” enerģijas daļa ir spiesta bloķēt negatīvo ietekmi, un mūsu aura cenšas izdarīt to uz savām ārējām robežām, aizvirzot pie tām daļu spēka.

Nelāgās ligas, kas pēc savas ļaunās un kaitīgās būtības skar kustību un balsta aparātu, tiek uzsūtītas ar smilšu, augsnes, zālaugu palīdzību. Visbiežāk negatīvā indeve sastopama uz pēdas, kad upura pēdas nospiedums tiek izgriezts no zemes, pēc tam ar to tiek veiktas visdažādākās operācijas, piemēram, pakāršana krāsns dūmvadā, lai “cilvēks kalstu”. Tādas ligas izraisa slimības, kas līdzīgas poliartrītiem, artrozēm, osteohondrozēm, muskuļu bojājumiem ar vispārēju nogurumu; cilvēks negatīvā spēka iedarbības rezultātā zaudē kustību un darbības brīvību. Uzsūtot kaiti kustību aparātam, cieš nevis kāds enerģētiskais centrs, postošā ietekme sakoncentrēta uz visu kaulu un saišu sistēmu. Slimība attīstās lēnām, visbiežāk nepiemērotā vecumā (piemēram, mēdz būt osteohondroze skolas vecuma bērniem), turklāt grūti atrast objektīvus iemeslus, kas varētu izraisīt slimību. Tādu slimību ārstēšana ir ļoti sarežģīta, medikamenti un fizioterapeitiskie līdzekļi palīdz ļoti slikti. Pēc uzsūtītā lāsta noņemšanas, ja pati slimība atklāta agrīnā stadijā, ārstēšana norit daudz ātrāk un slimnieka pašsajūta ievērojami uzlabojas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: