Uzsūtītā indeve veselībai (2. daļa)

Uzsūtītās kaites iedalās divās ļoti lielās grupās – kaite uz cilvēka ārējām izpausmēm un kaites uz viņa paša stāvokli. Pirmās kaites grupa skar visu, ko mēs darām – darbu, personisko dzīvi, attiecības ar citiem cilvēkiem, partnerattiecības un saskarsmi. Otrā grupa pirmām kārtām skar mūsu veselību un iekšējo pasauli – mieru, uzmanību, spēju izprast situāciju. Abas šīs grupas nereti krustojas, jo nav iekšējā apmierinājuma slimības laikā un nevar būt efektīvas ārējās uzvedības, ja cilvēks ir slims.

Ikviens energocentrs ietekmē kā ārējās cilvēka izpausmes, tā arī procesus, kas norisinās organisma iekšpusē. Čakras iekšpusē nav strikta spēku sadalījuma, un nav iespējams izdalīt apgabalus, kas atbild par to vai citu situāciju un ēterisko stāvokli. Tomēr negatīvās iedarbības var sagraut pārsvarā iekšējās vai ārējās iespējas. Trieciena virzienu un tā efektivitāti nosaka uzsūtītās kaites metodika, rituāla novadīšanas veids un “uzsūtītāja” emocionālais lādiņš. Runājot vienkāršoti, negatīvā ietekme sagraus tās dzīves sfēras vai organisma darbu, uz kuru šo ietekmi virzīs tā cilvēka domas, kas izteiks sliktu vēlējumu.

Kādas tad otrās grupas (iekšējās) kaites ir visvairāk izplatītas un no kurienes tās nāk? Protams, vispirms tās ir izsūtītās kaites dzimumorgāniem un sirdij. Šī ietekmes veida izplatība vispirms saistīta ar to, ka tas ir pieburšanas rezultāts. Pieburšanas savukārt ir pirmajā vietā daudzu citu iedarbību skaitā.

Daudzi jauni cilvēki, ciešot “mīlas mokas”, cenšas iegūt attiecību garantijas un šajā nolūkā izpilda dažas maģiskas procedūras, ko tautā dēvē par pieburšanu. Pieburšanu izdara  visdažādākajā veidā. To var darīt ar šķidrumu un ar ēdienu, ar dažādiem priekšmetiem. Īpaši iedarbīgas pieburšanas ir, ja izmanto dabā iegūtus līdzekļus. Tādā pieburšanā kopš senseniem laikiem izmanto neparastus vardes vai melna kaķa kauliņus, augu sēklas un speciālas formas koksnes gabaliņus (zariņus). Ļoti bieži pieburšana saistās ar iedarbību uz “asinīm”. Šajā nolūkā šķietamie mīlnieki pielieto upurēšanu baloža vai kāda sīka dzīvnieka veidā, sieviešu mēnešreižu izdalījumus, asins pilienu, kas noņemts no sava pirksta.

Neatkarīgi no tā, kā tehniski pieveikta pieburšana, upura ēteriskais ķermenis uz to reaģē vienādi. Pirmām kārtām notiek seksualitātes centra sagrāve (slāvu tradīcijā – “Ud”). Cilvēks, kas pakļauts ārējām enerģētiskajam triecienam uzsūtītas slimības veidā, var uzvesties divējādi: veiksmīgas pieburšanas gadījumā viņa tieksme pēc pretējā dzimuma būtnēm, izņemot uzsūtītās kaites pasūtītāju, ievērojami samazinās vai pazūd pavisam; ja tomēr pieburšana nav sasniegusi galīgo mērķi, upuris metas visādās dēkās, sāk meklēt seksuālus piedzīvojumus un galu galā, iztērējis spēkus, kļūst impotents. Otrajā gadījumā nereti gadās, ka cilvēku sāk vilināt dažādas netradicionālas izklaides seksuālā sfērā, bez tam viņš to neapzinās un nespēj apstāties. Cilvēka uzvedība (viņa pieburšana objektam) ir atkarīga no tā, vai ir notikusi sirds čakras vai  Mīlas centra sagrāve (slāviem tas ir “Ļeļas centrs”). Tajā gadījumā, ja uzsūtītā slimība nonāk līdz sirdij, paceļoties savā kustībā aurā no apakšas uz augšu (no “Ud” līdz galvai), cilvēks kļūst par “vienmīli”. Taču gadās arī tā, ka vēdera spēcīgā enerģētiskā struktūra nelaiž triecienu caur sevi, bet nobloķē to vēdera čakrā (centrs “Spēks”). Šajā gadījumā upura enerģija, paceļoties no apakšas, no Zemes, nenonāk līdz galvai, bet vienkārši izplūst ap cilvēku bez noteiktas koncentrācijas. Upura auras apakšējā daļa ievērojami pastiprinās, taču galva “atkrīt” no saiknes ar kopīgo planētas lauku. Vienīgā sfēra, kurp tādā veidā sagrautais cilvēks var novirzīt savu enerģiju, ir dzimumtieksme.

No veselības viedokļa “Ud” centra sagrāve pirmām kārtām izraisa urīnpūšļa un dzimumsfēras saslimšanas – prostatītu, nieru un urīnpūšļa iekaisumu, sievietēm menstruālā cikla traucējumus, piedēkļu iekaisumu (adneksīts), sāpīgas menstruācijas utt. Visu saslimšanu raksturīga īpatnība, ko izsauc lauku iedarbība, ir pastāvīga slimības progresēšana un ļoti neefektīvas oficiālās medicīniskās procedūras. Šīs slimības ārstē ilgus gadus (ja uzsūtītā kaite nav bijusi spēcīga vai izdarīta neprofesionāli), turklāt šo slimību norise te pierimst, te saasinās. Lielākoties dzimumsfēras enerģētiskās saslimšanas ar laiku pāraug nopietnās problēmās – audzēju procesos, kas sagrauž cilvēku no iekšpuses.

Negatīvās enerģijas nosūtīšana, ko izdarījis svešs cilvēks vēl agrā jaunībā, pakāpeniski attīstās tik strauji, ka nokauj upura ēteriskās struktūras. Sagrautajam ilgajos gados attīstās imūnsistēmas nepietiekamība, organismā uzkrājas vielmaiņas šlaku produkti un toksīni. Tas vēl vairāk padziļina jau tā smago upura stāvokli. Turklāt ne vienmēr tādu sistēmu un orgānu novājināšanos var noteikt ar oficiālās medicīnas metodiku. Mediķi biežā atrod kādu slimību tikai pēc tam, kad enerģētisko lauku sagrāves process ir gandrīz beidzies un gandrīz nav iespējams atjaunot auras zaudētās iespējas.

Jebkuras pieburšanas gadījumā vienlaikus ar seksualitātes sagraušanu uzsūtītā kaite cenšas ieiet sirds centrā. Ja negatīvajai enerģijai izdodas izdarīt to, tad cilvēkam obligāti tiek sagrauta asinsvadu sistēma un sirds muskulis. Šādas sagrāves galvenā pazīme ir tā, ka cilvēks kļūst vienaldzīgs, vienaldzīgs praktiski pret visu, izņemot uzsūtītās ligas pasūtītāju un viņa izpausmēs. Vispriecīgākie notikumi cilvēkam neatnes apmierinājumu, taču arī bēdas viņu īpaši neaizkustina. Sirds centrā iekļuvušās kaites upuris kļūst līdzīgs emocionālam zombijam – strādā un saprot tāpat kā agrāk, bet tajā pašā laikā upuris ir tik mierīgs un melanholisks, ka tas nepatīkami pārsteidz citus.

Visbiežākā uzsūtītās indeves izpausme Mīlas centra čakru (“Ļeļas centrs”) ir veģetāro asinsvadu distonija. Šis stāvoklis, kas biežāk skar jaunas meitenes un sievietes, var ilgt ar dažādām pazīmēm un pamazām, līdz ar gadiem, pāraug par daudz nopietnākām problēmām; hipertoniju (arteriālā spiediena svārstības, jūtīgums pret laika apstākļiem utml.), sirds išēmisko slimību (sāpes sirdī, aizdusa, fiziskās slodzes nepanesamība), migrēnu un smadzeņu asinsvadu nepietiekamību un pat insultu (ģīboņi, galvas reiboņi, kakla osteohondrozes agrīnā stadija).

Vīriešiem sirds centra sagrāve norisinās nemanāmāk un pāraug par išēmisko slimību, infarktu vai insultu bez īpašām agrīnām pazīmēm – cilvēks saņem enerģētiskā trieciena atskaņas fiziskā ķermeņa līmenī, būdams “pilnīgi vesels” Protams, negatīvā spēka attīstība notiek arī vīriešu aurā, viņi vienkārši retāk reaģē uz smalko struktūru vājajiem signāliem un tāpēc ilgāk noturas relatīvās fiziskās labsajūtas stāvoklī. Tas vēl nav nekas, strauja slimības rašanās vīriešiem (nekad nav bijis paaugstināts asinsspiediens, un pēkšņi – insults, nesūdzējās par sirdi, bet jauns nogūla ar infarktu) ir relatīvi bieži parādība tam, ka ciešanu iemesls ir tieši uzsūtītā kaite. Ja vīrieša slimība izpaužas pakāpeniski, līdzīgi mediķa rokasgrāmatas aprakstam, var runāt par to, ka ļaunā iedarbība te nav vainīga un slimības cēlonis jāmeklē fiziskā ķermeņa stāvoklī.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: