SkinSerum

 

 

Zinzino SkinSerum ir 24 stundu iedarbības jaunības formula sejai un kaklam. Līdzeklis mitrina ādu, padara to gludu un uzlabo ādas elastību un izturību. Tādējādi tiek samazināta smalku līniju un grumbu parādīšanās. Zinzino SkinSerum ir pirmais šāda veida līdzeklis. Tas sistemātiski risina ar ādas novecošanu saistītās problēmas. Tas ir nākamais solis ādas kopšanas attīstībā.

Zinzino SkinSerum darbības pamatā ir šūnu ārējās matricas (extra-cellular matrix – ECM) uzlabošana. ECM ir plāns mikrošķiedru tīkls, kas atbalsta ādu. Zinzino ādas seruma aktīvās sastāvdaļas aizsargā, atjauno un pārveido šo matricu.

 

 

ŠŪNU ĀRĒJAI MATRICAI IR BŪTISKA LOMA ĀDAS NOVECOŠANAS UN ATJAUNOŠANAS PROCESĀ

 

Roku un sejas āda, kas ir pakļauta ārējās vides iedarbībai, noveco ātrāk nekā āda uz citām ķermeņa daļām, jo daudzas novecošanas pazīmes veicina ārējie faktori, piemēram, saules stari, cigarešu dūmi un vides piesārņojums, kas rada ādai kaitīgos brīvos radikāļus.

Ādas stāvokli ietekmē arī iekšējie faktori. Ja ādas vielmaiņa ir optimāla, bojājumi tiek novērsti un matrica tiek uzturēta labā stāvoklī. Toties nepietiekams uzturs pasliktina matricas stāvokli un palēnina matricas atjaunošanu. Tādējādi matrica straujāk noārdās un ātrāk izveidojas smalkas līnijas un grumbas. Kopjot ādu, ir jāpievērš uzmanība novecošanās cēloņiem un redzamajām pazīmēm. Zinzino SkinSerum to paveic, aizsargājot, atjaunojot un pārveidojot matricu.
Tas ir ļoti efektīvs produkts atsevišķai lietošanai. Tomēr, ja Jūs saņemat nepietiekamu uzturu, līdzeklis ir efektīvāks kopā ar līdzekli BalanceOil un Xtend, kas baro ādu no iekšpuses.

 

 

Uzziniet vairāk par ZINZINO produkciju

 

 

AIZSARDZĪBA: samazina matricas noārdīšanos

Saules stari veicina ādas novecošanu, jo noārda ECM. Zinzino SkinSerum aptur šo svarīgo novecošanas procesa daļu 4 dažādos posmos, izmantojot 4 aktīvās sastāvdaļas:

  • skvalēns
  • 1-3, 1-6 beta-glikāni
  • tokoferoli un tokotrienoli
  • olīvu polifenoli

 

 

 

ATJAUNOŠANA: veicina matricas veidošanos

Ādas šūnas fibroblasti atjauno EMC, izveidojot jaunas kolagēna, elastīna un citu vielu mikrošķiedras. Zinzino SkinSerum uzlabo fibroblastu darbību 2 papildu veidos, izmantojot 2 aktīvās sastāvdaļas:

  • vara heptapeptīds
  • 1-3, 1-6 beta-glikāni

Līdzeklis samazina ECM noārdīšanos un uzlabo matricas atjaunošanu, tāpēc ECM kvalitāte pakāpeniski uzlabojas. Tādējādi āda izskatās jauna.

 

 

 

 

PĀRVEIDOŠANA: uzlabo matricas kvalitāti

Līdzeklis pārveido ECM un tādējādi mitrina ādu un padara to gludu, uzlabojot ādas elastību un izturību. Tādējādi tiek samazināta smalku līniju un grumbu parādīšanās. Ādas pārveidošanai ir nepieciešams  laiks, tāpēc, lai nodrošinātu ātrāku rezultātu, serumā ir iekļauti 2 ātras iedarbības savienojumi tūlītējam efektam:

  • kliņģerītes (iekaisumu procesus aizkavējoša viela)
  • hialuronskābe (mitrinoša viela)

 

Šūnu ārējā matrica

Cilvēka ādu veido trīs galvenie audu slāņi: virsāda, āda un zemāda.

Šūnu ārējo matricu (ECM), kas ir plāns mikrošķiedru tīkls, veido dažādi savienojumi, piemēram, kolagēns, elastīns un hialuronskābe. ECM atrodas gan virsādā, gan ādā un nodrošina ādas izturību un elastību. Kā aprakstīts tekstā, Zinzino SkinSerum sastāvdaļas iedarbojas uz ECM abos līmeņos.

 

Citas sastāvdaļas

SkinSerum ir pievienotas arī citas svarīgas sastāvdaļas: Šī sviests (no riekstiem iegūtas taukvielas) un Helianthus annuus (saulespuķu) eļļa; abām šīm sastāvdaļām ir lieliska mitrinoša iedarbība. Zinzino izmanto arī īru sūnu – jūraszāli, kura nodrošina gan mitrināšanu, gan aizsardzību no UV stariem.
Tiek pievienots arī sepiolīts – mālu minerāls, kam ir antiseptiska un ādu dziedējoša iedarbība. Savukārt auzu ekstrats Avena Sativa palīdz nomierināt sakairināto ādu. Visbeidzot sastāvā ir betaīns, kas līdzsvaro ūdens daudzumu šūnās; tas arī aizkavē iekaisumu procesus.

 

 

Bez smaržvielām un parabēniem

Zinzino SkinSerum sastāvā nav smaržvielu. Dabiskās aktīvās sastāvdaļas (piemēram, beta-glikāni) nodrošina vieglu dabisku aromātu. Līdzekli var lietot kopā ar citām smaržvielām vai smaržām. Turklāt līdzeklim SkinSerum nav pievienoti parabēni.

 

Uzziniet vairāk par ZINZINO produkciju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: