Plus500 tirdzniecības platforma. Pērc/Pārdod

 

Plus500 UK Ltd. ir tiešsaistes tirdzniecības platforma, kuras galvenā mītne atrodas Lielbritānijā un tika dibināta 2008. gadā. Gadiem ejot, tā izauga un kļuva par vienu no lielākajām tiešsaistes finanšu tirgošanās platformu. Forši ir tas, ka Plus500 tirdzniecības platforma nav speciāli jālejuplādē datorā vai telefonā, jo tirgoties tu vari arī Plus500 mājaslapā. Tu vari tirgoties ar CFD (cenu starpības līgums), akcijām, valūtām, indeksiem, precēm, kriptovalūtām un vēl… Tiem cilvēkiem, kuri vēlas tirgoties ar iepriekš minētajiem piedāvājumiem, Plus500 platforma ir, varētu teikt kā atvieglojums, ja nav savs starpnieks.
Plus500 tirdzniecības platformā ir 2 veida konti: Demo un Īstas naudas konts. Demo kontā netiek lietota īsta nauda, bet Īstas naudas konts – nav pat vajadzības skaidrot… tirgošanās ar īstu naudu.
Atšķirībā no citām tirdzniecības platformām, kuras pieprasa vispirms veikt depozītu, lai tikai mēģinātu un mācītos tirgoties uz Demo konta, Plus500 ļauj lietot Demo kontu uzreiz pēc reģistrēšanās un konta verificēšanas.

 

Lai reģistrētos Plus500, tev būs jāievada vārds un e-pasta adrese. Lai aktivizētu kontu, tev tas jāverificē. Priekš verificēšanas, tev jāielādē ID kopija un dokuments dzīvesvietas apliecināšanai, pierādīšanai, ka tu tur dzīvo (jebkāds oficiāls rēķins, kurā redzama tava identitāte, dzīvesvietas adrese un, ja var tā teikt, tad logo, no kā rēķins ir atnācis. Es pati izmantoju Lattelecom.). Protams, būs nepieciešams ievadīt savs telefona numurs un e-pasta adrese. Pēc tā visa tu vari droši mācīties uz Demo konta un censties saprast un izprast šo platformu. Plus500 tirdzniecības platforma ir profesionāli organizēta un viegli lietot mācīšanās kontu, kurā vari iegūt visu vajadzīgo informāciju, lai, iespējams, kļūtu par lielisku tirgotāju.

 

Ja tu esi pieredzējis tirgotājs un vēlies tirgoties ar īstu naudu uzreiz, tad tev vajdzēs veikt iemaksu Īstas naudas kontā un minimālā summa ir 100 eiro. Nauda tavā Īstas naudas kontā ir pieejama un var tikt lietota 24 stundu laikā (manā gadījumā tās bija tikai pāris stundas). Tirdzniecības platforma ļauj veikt iemaksas ar kredītkarti/debetkarti, Paypal un Skrill.
Naudas izmaksa arī ir tik pat vienkārša kā iemaksa. Izmaksu var veikt ar to pašu veidu ar ko iemaksu, un minimālā summa ir 90 eiro.

 

Personīgi es pati, pašā sākumā mācījos uz Demo konta apmēram mēnesi. Tirgojoties uz Demo konta es veicu daudz neapdomīgus un pārgalvīgus rīkojumus, kā rezultātā, neīsto naudu mēneša laikā biju zaudējusi. Pirms neīstās naudas zaudēšanas, es daudz sekoju līdzi finanšu ziņām, lasīju daudz rakstus par indeksiem, valūtām un kriptovalūtām… Daudzās ziņās tika rakstīts, ka drīzumā tādai vai šādai kriptovalūtai kritīs vai kāps cena! Tad nu rīkojos! Beigu beigās sapratu, ka tas ir tāds fufelis, jo notika viss otrādi. Es tiešām nesapratu, kāpēc tā? Pēc neīstās naudas zaudēšanas sāku lasīt un sekot līdzi pašu tirgotāju rakstiem, viņa stratēģijām un ieteikumiem… Tiem, kuri tirgojas ar Plus500 vai citām līdzīgām platformām. Ja es būtu to ātrāk darījusi, iespējams, neīsto naudu nebūtu zaudējusi un rezultāts būtu pavisam cits, bet atkal no otras puses, varbūt ilgi nebūtu sākusi tirgoties ar īstu naudu un pelnījusi. Jo tā arī ir, kā citi rakstījuši, ka uz Īstas naudas konta attieksme ir pilnīgi savādāka, un tu rēķinies, saproti, ka tā ir tava nauda un esi daudz uzmanīgāks un izvērtē katru soli, katru likmi.

Reģistrējies un izmēģini Demo kontu!

 

 

Lūdzu, ņemiet verā, ka jūsu līdzekļi ir pakļauti riskam un daži no CFD ir nestabili.

 

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: