Pievilkšanās Spēka likums. Vienkāršs izskaidrojums.

 

 

Daudzi no jums, noteikti, ir dzirdējuši par Pievilkšanās Spēka likumu. Pirms vairākiem gadiem tika izlaista slavenā grāmata “Noslēpums”, kurā tiek aprakstīti Pievilkšanās Spēka likumi un, ka tas ir kaut kas maģisks, kurā jūs ievēlaties to, ko sirds kāro un BAM! Tas ir piepildījies.

Vairums no mums ir izmēģinājuši šo Pievilkšanās Spēka likumu un beigās – nekā. Nekas nav sanācis un uzskata to par pasakām, ka ar to nevar sasniegt vēlamos rezulātus.

Patiesībā, šis likums darbojas vienmēr! Tas burtiski nevar neizdoties. Tikai nedaudz savādāk, nekā tas tika pārdots.
Šis Pievilkšanās Spēka likums ir mūžīgs, tieši tāpat kā Gravitācijas likums. Mēs to neredzam, bet zinām, ka tāds ir.
Ja mēs ciešāk ielūkojamies tajā, tad viegli varam redzēt to darbībā.

Lai iemācītos pielietot Pievilkšanās Spēka likumu, lai uzlabotu mūsu dzīvi, vajadzīgs laiks. Pacietība ir viena no tā galvenajām atslēgām, lai dzīve būtu veiksmīga.

 

 

Viss ir vibrācijas

Pirmais jēdziens, ko vajadzētu izprast, ir Visuma pamata likums – Vibrācijas spēks.
Zvaigznes, planētas kosmosā, pat smilšu grauds atrodas nemainīgā vibrācijas stāvoklī.
Mūsu smadzenes ir tik gudras, ka katru reizi mums domājot, vibrācijas apņem mūs gan no iekšpuses, gan ārpuses un ir iemācījušās tās pārvērst realitātē, un mēs pat nevaram atpazīt tās. Padomājiet par to… Kas ir krāsas, ko jūs redzat? Ja jūs esat studējuši zinātni, tad noteikti ziniet, ka šīs krāsas ir tikai vibrācijas noteiktā frekvencē.
Kas ir skaņa, ko jūs dzirdat? Tās arī ir nekas vairāk kā vibrācijas, ko mūsu smadzenes ir uztvērušas un pārveidojušas tā, lai mēs tās saprastu.

Šīs zināšanas norāda to, ka “realitāte” ir mūsu galvās. “No turienes” nekas nenāk, pat ja tas tā varētu šķist. Piemēram, ir populārs jautājums: “Ja mežā nolūzīs koks un tajā nebūs neviens, kas to dzirdēs, vai tas nolūzis bez skaņas?”

Pat pēc tā, ja mums būtu pierādījumi, ka viss, kas mums apkārt ir vibrācijas, to tāpat būtu grūti uztver emocionālā līmenī (tas tikai uzsver, cik ļoti vāja ir mūsu loģika salīdzinājumā ar mūsu emocijām). Šo patiesību loģiski ir grūtāk pieņemt nekā patiešām tai ticēt un ieviest to mūsu dzīvēs.
Līdzīgs pievelk līdzīgu

Otrais jēdziens, ko vajadzētu saprast ir tāds, ka līdzīgās frekvenču vibrācijas savelkas kopā. Tāds ir Vibrācijas likuma pamatprincips.

Padomājiet par divām ūdens pilēm, kuras virzās viena otrai pretī. Kas notiek, ja abas saskaras? Viņas savelkas kopā un kļūst par vienu veselu, nevis par divām atsevišķām pilēm. Tas ir tāpēc, ka tām ir līdzīgas vibrācijas.
Tagad padomājiet par tādu pašu darbību, tikai ar ūdens pili un eļļas pili. Vai abas saplūdīs kopā kā viens vesels tieši tāpat kā divas ūdens piles? Nē! Abu pilienu vibrācijas ir atšķirīgas.

Tāpēc, šis ir perfekts piemērs tam uz kā ir balstīts Pievilkšanās Spēka likums.

 

 

Padomājiet!

Ja
1) Viss ir vibrācijas,
2) līdzīgu frekvenču vibrācijas savelkas kopā,
3) jums ir iespēja kontrolēt savas vibrācijas,

tad jūs varat kontrolēt savu dzīvi un tās apstākļus.

 

Problēmas rodas ikreizi, kad mēs cenšamies regulēt mūsu dzīves bez vibrāciju kontrolēšanas. Neviena fiziskā manupilācija neradīs pasauli tādu, kādu mēs vēlētos redzēt. Visi darbi tiek radīti iekšienē, mūsu prātos.
Tas nozīmē, ja mēs sekosim līdzi, kontrolēsim mūsu domas, kas ir vibrācijas, tad mēs noteikti to redzēsim kā atspoguļojumu mūsu dzīvē.

Kartīgi padomājiet par šo visu un lieciet to lietā… Redzēsiet, kas no tā visa iznāks 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: