Pelni internetā, pildot aptaujas un dažādus uzdevumus.

 

Tātad, pelni naudu, pildot aptaujas un dažādus uzdevumus. Diemžēl, sākšu ar to, ka esot Latvijā, nav pieejamas tik daudz aptaujas, bet pildot uzdevumus gan ir. Tiesa, nebūs nekādi tūkstoši, bet blakus ienākumi gan tīri normāli.
Bet, ja tu atrodies lielākās valstīs, piemēram, kā Anglijā, Vācijā vai Īrijā..utt, tad droši, pildi katru aptauju un stundas laikā, no pieredzes, vari nopelnīt 3 – 7 dolāriem. Tas atkarīgs no tevis paša, cik daudz laika esi gatavs to darīt.

 

Un viena no labākajām lietām ir tā, ka vari izņemt pat jau 1 dolāru, izmantojot Paypal, Skrill, Payza. Un nauda tavā izvēlētajā kontā ieskaitīsies 2 – 8 stundu laikā. Tāpēc, lai būtu drošs, ka nauda tiks ieskaitīta, tad vispirms vari pārbaudīt ar to pašu 1 dolāru, lai būtu drošs, jo daudzās līdzīgās vietnēs, kurās esmu mēģinājusi piepelnīties, ir jāsakrāj daudzreiz lielāka naudas summa, kur esmu iztērējusi ļoti daudz laika,  pūliņus un cerības, bet beigu beigās nauda netiek ieskaitīta, tiek atrasti dažādi attaisnojumi kāpēc nauda netiks saņemta, vai pat vispār mans konts tiek dzēsts… dažkārt arī pat viņu lapa.
Vēl runājot par naudas izņemšanas veidiem, vari izmantot arī bitcoinu makus, bet tur gan nauda jāsakrāj vismaz 50 dolārus. Tāpēc iepriekš minētie veidi būs labāki.

 

Tu droši vari arī aicināt draugus, paziņas uz šo vietni un saņem 25% no viņu darbībām, t.i. pildot aptaujas un uzdevumus, kā arī, ja tavi draugi uzaicina vēl kādu draugu, tad arī tu saņem vēl 25% no tā, ko tavs draugs būs nopelnījis no sava drauga. Tāpēc, ir iespēja, ka tu varēsi pelnīt kaut ko pat pašam neko nedarot. Un, ja tavi draugi atrodas ārzemēs, tad vēl jo vairāk vērts izmēģināt.
Arī par to, ja šeit piereģistrējies, tev tiek iedoti $0.20. Sīkums, bet tomēr 🙂

Tāpēc droši izpēti šo vietni, reģistrējies, pelni un varbūt arī laimē, jo te katru mēnesi tiek veidoti arī konkursi, kurā var laimēt $1000.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: