Pelni bitcoinus, spēlējot spēlīti

 

 

Internetā uzgāju mājaslapu BTC HEAT. Tas, kas tur ir jādara, ir jāspēlē tāds kā spēļu automāts un, protams, kā jau spēļu automātos vinnē naudu, šeit – bitcoinus.
Piereģistrējoties tu saņem 25 brīvus griezienus, bet pēc tam tikai 3 brīvus griezienus, ik pēc 3 stundām. Protams, pa reizei var gadīties, ka uzgriez speciālu kombināciju un saņem papildus brīvos griezienus. Tu vari arī uzaicināt draugus spēlēt šo spēli, lai saņemtu papildus brīvos griezienus, bet tad, diemžēl, tev jāatrodas ārzemēs, ne Latvijā. Bet galvenais, ka varat saņemt nopelnītos bitcounus, kurus var krāt speciālos makos, speciāli paredzēti bitcoiniem. Tādu ir daudz, bet personīgi es izmantoju Blockchain.

  

Minimālā summa, ko var izņemt ir 0.03500000 bitcoini. Tie ir, apmēram, $300, bet tas ir atkarīgs no bitcoina vērtības, un mēs jau zinām, ka tā vērtība katru dienu, katru stundu kāpj augšā un krīt.

 

Daudzi Facebook sēž un bezjēdzīgi spēlē visādas spēlītes, bet domāju, ka tā vietā, labāk pameklēt šāda veida spēlītes, kurās var nedaudz nopelnīt kādu naudiņu. Protams, šajā spēlē to tik ātri izdarīt nav iespējams, bet pamēģināt var, jo tās ir tikai dažas sekundes ik pēc 3 stundām.
Pagaidām arī es tikai nesen sāku spēlēt, un tad jau redzēs kā beigās būs… Neko zaudējusi nebūšu.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: