Kāpēc sliktas lietas notiek ar labiem cilvēkiem?
Vai tu kādreiz esi sev jautājis: “Kāpēc sliktas lietas notiek ar labiem cilvēkiem?” Vai arī otrādāk: “Kāpēc labas lietas notiek ar sliktiem cilvēkiem?”

Bieži vien mēs paceļam rokas augšā un sakām: “Dzīve nav taisnīga!” Tomēr, šis paziņojums ir nepareizs, jo dzīve ir taisnīga. Mēs visi veidojam savu realitāti, izmantojot tos pašus likumus, ko citi. Un šiem likumiem nav nekāds sakars ar labu vai sliktu.

Lai saprastu šos likumus, mums jāpatur prātā, ka jau no bērnības mēs tiekam apbalvoti par labiem darbiem, bet par sliktiem – sodīti. Mēs esam ieprogrammēti tā, ja uzvedīsimies “labi”, tad ar mums notiks labas lietas, ja “slikti”, tad notiks kaut kas slikts.

Tagad šāda programmēšana tiek izmantota, lai manipulētu ar mūsu darbībām, lai mēs izturētos un darītu  tā kā vēlas mūsu vecāki, skolotāji un valdība. Laigan mūsu vecāki, skolotāji un valdība uzskata, ka slikto un labo var definēt un saņemt sekas, Visums tā neuzskata.

Patiesībā, Visums mūs nesoda. Visums vienīgi reaģē uz mūsu domām, izmantojot Pievilkšanās likumu. Mēs saņemam to, ko domājam, neatkarīgi no tā vai esam slikti vai labi, bagāti vai nabagi.

Jūs varat būt pats labākais, pats laipnākais un visnoderīgākais cilvēks uz zemes, bet, ja jums ir negatīvas domas par to, kā viss notiksies vai beigsies, tā tas noteikti arī būs… To jūs arī saņemsiet.

Tātad, ja mums ir mācīts, ka jābūt labiem un jādara citiem labas lietas, tad patiešām svarīgi ir tas, ko mēs domājam. Arī tajos brīžos, kad daram labu. Jo ja mēs darīsim kaut ko labu kādam ar sliktām domām, tad nu rezultāts būs tāds, kādas tavas domas.
Ja jūs man neticiet, tad palūkojieties apkārt, iepazīstiet kārtīgāk savus ģimenes locekļus, draugus vai kolēģus… it īpaši tos, kuriem visvairāk veicas vai arī visvairāk neveicas. Jūs redzēsiet to, ka viņa sliktā vai labā dzīve nav atkarīga no viņa darbiem, bet gan no viņa domām.

Piemēram, man ir draudzene, kura ir jauka, laipna un visdāsnākais cilvēks, kuru pazīstu. Viņa ir absolūti brīnišķīga. Tomēr, viņa bieži slimo, ir naudas problēmas, problēmas ar otro pusīti kā arī problēmas darbā.

Kāpēc šis draugs tik ļoti cieš? Tātad, viņa bieži runā un domā par savām neveiksmēm un problēmām. Viņa bieži raizējas par savu nākotni. Viņa ir norūpējusies par to, kā viss notiks. Tāpēc Visums viņai dod to, par ko viņa domā.

Noteikti ar jūs ziniet kādu priekšnieku vai priekšnieci, kurš ir rupjš vai augstprātīgs. Arī es tādu zinu. Viņa bija bezatbildīga un rupja pret saviem padotajiem. Gandrīz visi darbinieki viņu ienīda. Tomēr viņa tika paaugstināta amatos un šķita, ka viss tika viņai pasniegts kā uz paplātes.

Kāpēc šai vadītājai tik ļoti labi gāja? Viņa vienmēr runāja cik viņa ir lieliska, cik ļoti viņu visi mīl, ka ir daudz ko pelnījusi. Neviens no strādniekiem tam nepiekrita, bet tas ko viņi domāja – NEBIJA SVARĪGI, jo nejau darbinieki radīja viņas realitāti, bet viņa pati.

Protams, tas nenozīmē, ka labie darbi ir nenozīmīgi… It nemaz. Daudzi no mums, palīdzot citiem un darot labas lietas, jūtas pacilāti, gandarīti. Labas sajūtas vienmēr pietuvinās tam, lai Visums jums pasniegtu to, ko jūtat un domājat.

Mīlestības un laipnības izpaušana ir lielisks veids kā pacelt vibrācijas un likt justies labi, ka jūs esat un ko esat pelnījis. Turpiniet to darīt, jo tas palīdz.

Tikai atcerieties domāt labas domas. Galu galā, jūsu domas ir tas, kas diktē to, ko saņemat un to, kas tur tālu prom no jums. Bez labām domām nav jēgas darīt labus darbus. Tas nekad jums nedos pozitīvu realitāti.

Tas, kas ar jums notiek dzīvē, ir iekšējs darbs. Nav jāiet apkārt pie cilvēkiem un jācenšas pierādīt cik labs jūs esat. Ir svarīgi, ko jūs pats par sevi domājat un jūtaties par lietām, kas jums ir vai varētu būt.
Esiet laimīgi!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: