Kā pārvarēt bailes, lai sasniegtu savus mērķus?

 

 

Vai tev ir sapnis, bet līdz šim brīdim bailes nav ļāvušas tev to īstenot? Lielākā daļa cilvēku zina, ko viņi vēlas, bet baidās spert pirmos soļus uz to, lai tur nokļūtu. Bailes kontrolē tavu dzīvi, tāpēc nespēj pieņemt svarīgus lēmumus. Ir svarīgi atcerēties, ka tā tam nevajadzētu būt! Tev nevajadzētu baidīties vai būt nomāktam par to. Tev vienkārši ir jāizmanto tas, kas tev ir tagad, koncentrējies uz to, kas atrodas tavā priekšā un sāc tagad.

 

Tev nav jābūt diplomam, nav jābūt labākajai komandai vai jābūt perfektai mājaslapai, lai uzsāktu savu biznesu.
Tev nav jābūt ideālam ķermenim un lielam naudas makam, lai uzsāktu romantiskas attiecības.
Tev nevajag zaudēt 10kg no sava svara, lai pieteiktos uz dejošanas stundām.
Tev nav jāuztraucas, ko citi par tevi domās vai arī vēlas no tevis kaut ko sagaidīt.
Tev nav jāgaida, kamēr kāds tev palīdzēs.

Tas, ko tev vajadzētu darīt, ir dot sev atļauju, lai palīdzētu sev to DARĪT TAGAD.
Nav svarīgi, ja neesi līdz galam visu izdomājis kā to izdarīt. Pat ja esi, dzīve ir neprognozējama un būs pilns ar neparedzētiem apstākļiem un negaidītiem līkumiem. Tev tikai ir jāiemācās iet uz priekšu pat ar visiem šiem triecieniem.

Tieši tāpēc šī gaidīšana uz “īsto brīdi” ir totāla laika izšķiešana. Nav tāds “īstais brīdis”, un iespējams, nekad arī nebūs. Vienīgais īstais laiks ir tieši TAGAD.

Joprojām jūties nedrošs par to? Lūk, te būs daži ieteikumi kā rīkoties, lai pārvarētu bailes, ja dzenies pakaļ saviem sapņiem.

 

Kāds varētu būt pats sliktākais scenārijs? Nopietni, kāds tas varētu būt? Un esi reāls. Bet reāli atbilde uz šo jautājumu, “Kas briesmīgs varētu notikt?, bieži vien patiesībā ir daudz mazāk biedējošāka nekā mēs iedomājamies.

 

Iemācīties saprast savas bailes. Varētu būt vilinoši, vienkārši palikt zem paklāja savas bailes; tomēr, izstumjot bailes no savas galvas, kamēr esi iestrēdzis savos mērķos, NAV ilgtermiņa risinājums. Iemācies ieklausīties savās izjūtās. Centies izprast no kurienes rodas tavas bailes un tad tu spēsi tikt vaļā no tām.

 

Ieskauj sevi ar pozitivitāti. Savā parmaiņu laikā, esi blakus atbalstošiem un pozitīviem cilvēkiem (ģimene, draugi). Ir svarīgi, lai jums blakus būtu līdzjutēji, jo viņi var palīdzēt iedrošināt tevi jeb kurā situācijā, lai tu pārvarētu savas bailes un sasniegtu mērķus.

 

Vienkārši rīkojies! Tu noteikti varētu pavadīt visu mūžu plānojot un gatavojoties, lai piepildītu savu sapni. Noteikti tu jau esi izdomājis 100 dažādus iemeslus un attaisnojumus, lai nedarītu to, par ko esi sapņojis. Bet patiesībā, tev ir vajadzīgs tikai viens iemesls, lai rīkotos! Un tad, kad tu esi atradis to vienu iemeslu, lai rīkotos, tas ir ļoti svarīgs iemesls, kādēļ tev jāpārtrauc pārlieku lielā domāšana un sāc spert soļus – nav svarīgi cik mazi solīši- uz savu mērķi.

 

Ir grūti pārvarēt savas bailes, tas prasa nedaudz laiku, bet tas ir tā vērts, lai dzīvotu savā sapņu dzīvē.
Bezdarbība ir viena no vislielākajām sapņu slepkavām. Tāpēc neskatoties uz apstākļiem vai “nav īstais laiks”, DARI, lai sapņi piepildītos! RĪKOJIES TAGAD, lai pēc tam tev nebūtu tas jānožēlo!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: