Kā izaudzēt skaistus un garus matus?

 

Mēs, sievietes, vienmēr vēlamies izskatīties skaistas un koptas. Mati ir viena no galvenajām mūsu rotām, tāpēc ar to būtu jāsāk.
Domāju, ka lielākā daļa sievietes ir mēģinājušas izaudzēt garus, skaistus matus, bet pēc kāda laika, matu gali sāk šķelties, paliek spuraini sausi, tāpēc tiek meklēti visdažādākie līdzekļi to labošanai… Un beigu beigās, tāpat ir došanās pie friziera tos nogriezt. Laiks izterēts un nu atkal jāsāk no jauna.

Bet šeit būs perfekta recepte skaistiem, veselīgiem un gariem matiem. Nav svarīgi vai jūsu mati ir plāni vai biezi, bet šī recepte dara brīnumus. Tā ir pilnīgi dabiska, bez ķimikālijām un aizņem tikai dažas minūtes. Un visticamāk, lielākā daļa šīs sastāvdaļas, atrodas jūsu virtuvē.

 

Vajadzīgās sastāvdaļas:

  • 1 tējkarote kokosriekstu eļļa
  • 1 tējkarote olīveļļa
  • 2 tējkarotes medus
  • 1 ola

 

Instrukcija:

 

1. Olu iesit vidējā bļodā un kārtīgi samaisi, pēctam pievieno pārējās sastāvdaļas un arī kārtīgi samaisi.

2. Iesmērējiet matos visu masku sākot no pašām saknēm līdz matu galiem. Masējiet ar masku matu saknes ar apļveida kustībām. Tas ļaus asinīm cirkulēt un veicinās matu augšanu straujāk.

3. Atstājiet masku matos vismaz 30 minūtes, bet jo ilgāk, jo labāk, tāpēc vislabāk to atstāt uz visu nakti. Aptiniet matus ar visparastāko maisiņu un uzvelciet cepuri.
Pēctam matus izmazgājiet kā parasti.

 

 

Kāpēc šī maska darbojas?

 

Kokosriekstu eļļa veicina matu augšanu, mitrinot galvas ādu, kā arī galus. Eļļa satur arī Omega-3 taukskābes, kas iekļūst dziļāk matos un baro tos tieši, izlīdzinot katru daļu.

Arī olīveļļa dod lielu devu kā mitrinātājs, it īpaši sausiem un bojātiem matiem.

Medus attīra un noņem jebkādus netīrumus, kā arī ir pretsēnīšu līdzeklis.

Olas satur olbaltumvielas, kuras ir nepieciešamas matu augšanai. Olbaltums iekļūst matu saknēs, stiprinot katru daļiņu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: