BalanceXtend

 

  • AIZSARGĀ
  • UZTUR
  • ATJAUNO

BalanceXtend stiprina imūnsistēmu un pasargā to no oksidatīvajiem bojājumiem,
uztur šūnu un audu funkcijas,
ir spēcīga pretnovecošanās sistēma.

 

Jaunu šūnu augšana ir būtiska dzīves sastāvdaļa
Šūnu augšana ir process, kurā mēs no bērniem izaugam par pieaugušajiem, un tā ir būtiska mūsu veselības saglabāšanas sastāvdaļa. Bet, kad mēs sākam novecot un augšana palēninās, samazinās arī jaunu šūnu veidošanās. Tajā pašā laikā mūsu ķermeņa šūnas noveco arī pašas un to funkcijas sāk palēnināties, jo īpaši tad, ja mēs neuzņemam pareizās uzturvielas un mums ir neveselīgs dzīvesveids.

BalanceXtend ir radīts, lai aizsargātu, saglabātu un atjaunotu mūsu šūnas un audus. Tas lieliski papildina BalanceOil, pilnvērtīgi nodrošinot organismu ar mikro un fito barības vielām. Tas vairo līdzsvaru un tā funkciju visā ķermenī.

BalanceXtend satur vitamīnus, minerālvielas, antioksidantus, aktīvās uzturvielas un vielmaiņas kofaktorus, nodrošinot vispusīgu atbalsta kopumu, kas aizsargā, uztur un atjauno.

 

Uzziniet vairāk par ZINZINO produkciju

 

Šūnu atjaunošana – kas tā ir?
Ķermeņa šūnas katru dienu reģenerējas, atjaunojot ādu, matus, asins šūnas, kaulus, aknas un citus iekšējos orgānus. DNA dzīslu galus sauc par telomēriem. Telomēri darbojas kā gēnu aizsargslāņi, un tie tiek izmantoti šūnu dalīšanās procesā. Katru reizi, kad šūna sadalās, telomērs saīsinās. Šīs saīsinātais telomērs nākamajā šūnu sadalīšanas procesā dubultojas un atkal kļūst īsāks. Kad telomērs ir sarucis līdz zemākajai robežai, šūna kļūst “veca” un zaudē spēju dalīties.

 

Kāpēc jālieto BalanceXtend?
Uztura zinātnieki ir atklājuši, kā palēnināt šo novecošanās procesu. Apgādājot šūnas ar īpašām uzturvielām, šūnas spēj dalīties veselīgāk un uzturēt vai pat atgūt telomēru garumu. Tas savukārt palēnina šūnu un audu novecošanos.

Zinzino BalanceXtend ir ikdienas uztura programma, kura zinātniski un īpaši veidota telomēru atjaunošanai, saglabājot vai palielinot to garumu un tādējādi aizkavējot novecošanās procesu. BalanceXtend sniedz arī uzturvielas, kas nodrošina papildu enerģiju, uzlabojot tās ķermeņa funkcijas, kas ir aktīvas dienas laikā.

 

ZINZINO produktu pasūtīšana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: