Ādas mirdzums un atjaunošana

 

Atjaunojošais nakts losjons ar AHA skābēm izlīdzina ādas reljefu un padara vienmērīgāku sejas ādas toni. Formulas sastāvā iekļautā glikolskābe, pienskābe, un enzīmi iedarbojas kā maigs mikropīlings, kuru var izmantot jebkurā gada laikā.

 

Pateicoties 2,1% glikolskābes un 0,8% pienskābes kombinācijai, tiek paātrināts epidermas atjaunošanas process.

 

Granātābola enzīmi un laktobaktērijas atjauno ādas mikrobioma* darbību.

 

*Mikrobioms ir mikroorganismu kopiena. Tie dzīvo arī uz ādas, izveidojot īpašu mikrobu portretu. “Labās” baktērijas palīdz izveidot imunitāti un atbrīvoties no alerģijas, kā arī piedalās ādas virsmas sadzīšanā.

  • Nerada diskomforta sajūtu, neizraisa kairinājumu.
  • Piemērots visiem ādas tipiem.
  • Var izmantot katru dienu.

 

 

Aktivizējošais nakts krēms ar AHA skābēm atjauno mitruma līdzsvaru un ādas mikrobioma  darbību, izlīdzina nelielas krunciņas.

 

Profilaktiska kopšana, izmantojot unikālo kompleksu, kuru veido 2,1% glikolskābe, granātābola enzīmi un laktobaktērijas. Pateicoties šim kompleksam, tiek veicināta aktīvo vielu nepārtraukta darbība visas nakts garumā.

 

  • Nerada diskomforta sajūtu, neizraisa kairinājumu.
  • Piemērots visiem ādas tipiem.
  • Var izmantot katru dienu.

 

 

Lietošana:

Ja āda ir plāna vai jutīga –pietiks ar 1 mēnesi. Ja āda ir taukaina, poraina, raupja, tad ieteicams pagarināt lietošanas kursu līdz 3 mēnešiem. Pēc tam nodrošiniet profilaktisku kopšanu, izmantojot līdzekli 1–3 reizes nedēļā.

Vakarā uzklājiet uz tīras ādas losjonu (1214), izvairoties no acu zonas. Pēc 3–5 minūtēm uzklājiet aktivizējošo krēmu (1230).

Ja āda ir taukaina, raupja, ar hiperkeratozi, kā arī sejas ādai ir blāvs tonis, tad no rīta, pēc mazgāšanās, notīriet seju ar losjonu. Pēc tam uzklājiet dienas krēmu.

 

 

Pievienojies faberlic

Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: