Ābolu etiķis – TOP 10 noderīgi padomi tā lietošanai

 

 

Ābolu etiķis ir lieliski piemērots skaistumam, veselībai kā arī mājas uzkopšanā. Ābolu etiķi jau gadsimtiem ilgi izmantoja dažādiem mērķiem un tāpēc arī mēs to varam droši darīt.

Lai gan ir daudz veidi un iespējas kā lietot ābolu etiķi, te būs TOP 10 noderīgi padomi, kur un kā, lietot ābolu etiķi.

 

 1. Kā sejas toniks, lai likvidētu plankumus un brūces (akni).
  Atšķaidiet ābolu etiķi un ūdeni 50:50, un ar vates plāksnīti notīriet seju.
 2. Pret sliktu elpu. Izskalojiet muti ar ābolu etiķi. Ja par stipru, tad pievienojiet nedaudz
  ūdeni. Ābolu etiķis ir arī piemērots mutes dobuma higiēnai un iegūt baltākus zobus.
 3. Ja jūs vēlaties, lai jūsu ķermenim ir dabisks spīdums, tad dušas laikā, pirms skalošanās, iesmērējaties nedaudz ar šo etiķi. Vienīgais trūkums ir tāds, ka pēc tam jūsu āda liksies sausa. Tāpēc iesmērējaties ar kādu mitrinošu losjonu vai vislabākā gadījumā – ar kokosriekstu eļļu.
 4. Ja jums ir niezoša galvas āda vai blaugznas, tad atbrīvojaties no šīm problēmām. Pudelē atšķaidiet ābolu etiķi ar ūdeni 50:50, iesmērējiet saknes un pēc dažām minūtēm izmazgājiet.
 5. Ābolu etiķis palīdz tikt vaļā no kārpām.
  Saslapiniet vates plāksnīti ar ābolu etiķi un paturiet kādu laiciņu pie kārpas. Dariet to katru dienu līdz kārpa pazūd. Protams, ir cilvēki, kuriem tas nav palīdzējis, bet ir vērts pamēģināt.
 6. Ja jums ir zilums, tad, lai ātrāk tas pazustu, ik pa brīdim, ar ābola etiķa saslapinātu vates plāksnīti, maigi paberzējiet.
 7. Glāze ūdens ar 1 tējkaroti ābola etiķi ikdienā, palīdzēs nomest lieko svaru.
 8. Ābolu etiķī mērcējiet pēdas (bļodā ar ūdeni līdz potītēm, pielejiet glāzi ābolu etiķi). Tas palīdzēs pret sausām un saplaisājušām pēdām un, ja ir sēnīte, tad arī pret to.
 9. Pret iekaisušu kaklu. Sajauciet 1/3 glāzi ūdens ar 2 ēdamkarotēm medu,1 tējkaroti ābolu etiķi un dzeriet to 2 reizes dienā.
 10. Kā tīrīšanas līdzeklis virtuvē. Lieliski tiek vaļā no traipiem uz flīzēm, virsmām un izlietnēm.

 

Tikai esiet uzmanīgi, nedzeriet tīru ābolu etiķi lielos daudzumos. Ābolu etiķis satur skābi, tāpēc var rasties problēmas ar kuņģi un tas tikts apdedzināts.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: