6 spēcīgas Solfedžo Frekvences, kas pacels jūsu vibrācijasSkaņa ir viena no tīrākajām enerģijas formām mūsu eksistencē. Skaņa iedvesmo mūs, paceļ mūs, palīdz mums sazināties, izsaka mūs un pat dziļā līmenī dziedina mūs.

 

Vai tu esi kādreiz ievērojis, cik pārsteidzoši ir tas, ka viss, kas tev ir apkārt, būtībā sastāv no enerģijas, kas vibrē dažādās frekvencēs? Pateicoties zinātnei, mēs zinām, jo blīvāks objekts, jo zemāka tā vibrācija un, jo kaut kas ir vieglāks – vibrācija ir augstāka.

 

Vibrācijas atbilst arī ar mūsu emocijām. Kad mēs identificējam tādas emocijas kā dusmas, naids, greizsirdība, vainas sajūta vai paranoja mēs faktiski pazeminām mūsu vibrācijas. No otras puses, kad mēs pārstājam šīs emocijas identificēt, un tā vietā, redzam tās kā vienkārši plūstošu un svārstošu enerģiju mūsos, mēs sākam pieredzēt “augstas vibrācijas” stāvokļus, piemēram, mīlestību, mieru, pateicību, radošumu un pašpiepildījumu.

 

Ir svarīgi atcerēties, ka nav nepareizi vai slikti justies tā kā tu jūties, ieskaitot neērta tipa emocijas. Diemžēl, daudzi jaunie rakstnieki terminu “zema vibrācija” lieto, lai nosodītu, nopeltu un tādējādi garīgi apiet, nospiež emocijas, tādas kā dusmas vai skumjas. Ironiski, nospiežot šīs emocijas, patiesībā, mūsos rodas vairāk bailes un notiek pretestība mūsu psihē, kas vēl vairāk nostiprina “zemas vibrācijas” stāvokli.

 

Vislabākais veids kā pieredzēt augstās vibrācijas stāvokli ir pārstāt identificēt un piesaistīt domas un emocijas. Ir noderīgi katalizatori, kuri palīdz koncentrēt enerģiju… un viens no šiem katalizatoriem ir zināms kā Solfedžo Frekvences.
Kas ir Solfedžo Frekvences?

Solfedžo Frekvences satur 6 tīras tonālās notis, kuras izdziedāja Gregoriāņu mūki meditācijas laikā.   Solfedžo Frekvences dziļi iesūcas zemapziņas prātā un veic ietekmīgu dziedināšanu no iekšpuses. 1974. gadā Dr. Joseph Puleo jaunatklāja Solfedžo Frekvences grāmatā “Skaitļu grāmata” (Ebreju Bībele), izmantojot numeroloģisko metodi, lai atšifrētu 6 atkārtojošus kodus, kurus viņš atrada. Rezultāts bija Solfedžo Frekvences atkārtota atklāšana.

 

Fiziķis, izgudrotājs un elektrotehniķis Nikolā Tesla reiz teicis: “Ja jūs zinātu 3, 6 un 9 lieliskumu, jums būtu atslēga uz Visumu!” Interesanti, ka tieši šie 3 pamata cipari veido sešu vibrāciju Solfedžo Frekvenci.

 

6 Solfedžo Frekvences:

  • UT – 396 Hz – pārvērš bēdas priekā un vainu – piedošanā
  • RE – 417 Hz – novērš negativitāti un noņem zemapziņas aizsprostojumus
  • MI – 528 Hz – stimulē mīlestību, atjauno līdzsvaru, atjauno DNS
  • FA – 639 Hz – stiprina attiecības, ģimeni un draudzību
  • SOL – 741 Hz – fiziski attīra ķermeni no visu veidu toksīniem
  • LA – 852 Hz – atmodina intuīciju un palīdz atjaunot garīgo līdzsvaru

 

Katra pirmā zilbe, kura tiek rakstīta kā Solfedžo Frekvence, tiek ņemta no “Himna Sv. Jānim Kristītājam” (“The Hymn to St. John the Baptist”):

“Ut queant laxis Resonare fibris

Mira gestorum Famuli tuorum

Solve polluti Labii reatum

Sancte Iohannes”

 

Noklausies Himnu ŠEIT.
Tiek apgalvots, ka Solfedžo frekvences tika izmantotas vairāk nekā 150 Gregoriāņu dziedājumos un ir teikts, ka tās klausoties paaugstinās mūsu vibrācijas. Katra Solfedžo nots atbrīvo no enerģijas blokādes slāņiem un negativitātes, palīdzot mums izjust emocionālo un garīgo atbrīvošanos.

 

Daudzi cilvēki apraksta šīs melodiju notis kā nomierinošu, iedvesmojošu, tīru un pat atklātu, jo tās palīdz izjust skaidrību un izpratni par mūsu dzīves problēmām. Citiem vārdiem sakot, šīm dziedinošajām frekvencēm var būt “attīrošs” efekts uz jūsu enerģētisko lauku.

 

Youtube.com var atrast Solfedžo Frekvenču mūziku kādu pats uzskati par vajadzīgu un piemērotāko sev. Met tik iekšā meklēšanā vajadzīgos hercus un klausies, vai nu meditējot, vai fonā, darot ikdienas darbus.

 

Šī Solfedžo Frekvence palīdz tiem, kas cīnās ar tādām izjūtām kā vainas, bailes vai skumjas. Šīs frekvences ir ļoti zemas un attīrošas.

UT – 396 HzLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: